Rodzinne warsztaty pieśni tradycyjnych

12 kwietnia 2015 (niedziela)

godz: 12.30 – 14.00

Muzeum Narodowe w Gdańsku: Oddział Etnografii (Spichlerz Opacki),

Gdańsk Oliwa, ul.Cystersów 19

wstęp wolny*

(*obowiązuje bilet wstępu do muzeum)

zapisy: laboratoriumpiesni@wp.pl

Niezwykłe warsztaty, w których może wziąć udział cała rodzina. Lena Majewska jest przekonana, że muzyka oraz tradycyjny śpiew oparty na naturalnym sposobie wydobycia głosu, w doskonały sposób wpływa na dzieci i ich rozwój, a także na relacje pomiędzy rodzicami a dzieckiem.

Warsztat skierowany jest do: rodziców z dziećmi, ale także rodziców spodziewających się dzieci, wszystkich osób zainteresowanych warsztatem wokalnym i chcących doskonalić swoje umiejętności. Celem warsztatu jest wspólna nauka tradycyjnych pieśni oraz możliwość stworzenia własnych, zapoznania się z różnymi technikami oddechowymi i relaksacyjnymi, powiązania śpiewu z ruchem, spotkanie w miłym towarzystwie i możliwość wspólnego śpiewu. Najlepiej ubrać się w luźne, nie krępujące ruchów ubranie. Warsztat będzie oparty na naturalnym sposobie wydobywania głosu, który w doskonały sposób wpływa na nas i nasze samopoczucie. Będziemy się uczyć jak nie bać się śpiewania i dobrze się przy tym bawić. Nasz głos jest naszą mocą, więc zacznijmy używać go już teraz wykorzystując całe spektrum naszego głosu od szeptu po krzyk. Bawmy się i ćwiczmy jednocześnie wykorzystując cały potencjał naszego ciała.

Lena Majewskaabsolwentka ASP w Gdańsku. Nauczycielka tańca, śpiewu i aktorstwa. Śpiewem zajmuje się od 15 lat. Od 2004 współtworzy i bierze udział w najróżniejszych projektach muzycznych, współpracując m.in. z Włodzimierzem Nahornym lub Michałem Jacaszkiem. Jest autorką trwającego ponad pięć lat interdyscyplinarnego projektu teatralnego ‘Parallel’ w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Tworzy liczne projekty muzyczne: warsztaty ze śpiewu dla dzieci i młodzieży, warsztaty z twórczego użycia głosu (jednoczesna praca nad głosem i ruchem), odtwarza tradycję śpiewania starych polskich kołysanek wraz z rodzicami.

سایت بازی انفجار خرید هاست سایت بازی انفجار سایت بازی انفجار